tylustry.cz

Bílá bambusová stolní lampa s bambusovým stínidlem (výška 36 cm) – Casa Selección

bila-bambusova-stolni-lampa-s-bambusovym-stinidlem-vyska-36-cm-casa-seleccion
Do obchodu »
1 290

Bílá bambusová stolní lampa s bambusovým stínidlem (výška 36 cm) – Casa Selección

Další produkty z kategorie Stolní lampy

Posviťte si na svou práci s elegantní a praktickou stolní lampou značky Leitmotiv. Ta potěší svým jednoduchým a nadčasovým designem, díky kterému snadno zapadne do pracovny i dětského pokoje.

999 Kč

Šedá keramická stolní lampa s textilním stínidlem (výška 27,5 cm) – Casa Selección

569 Kč

Nizozemská značka Dutchbone vyrábí nábytek a doplňky z přírodních materiálů, díky kterým je každý kousek originál. K jejich zpracování využívají tradiční často rukodělné techniky. A tak vznikne kombinace, která z těchto produktů vytvoří kousky, které udělají z vašeho interiéru domov v tom pravém slova smyslu ♥

Důkazem je i tato stolní lampa, která se může pochlubit materiálem z pravé kartáčované mosazi, díky které rozzáří váš interiér, i když zrovna nebude svítit.

3 094 Kč

Stolní lampa Gingko okouzlí minimalistickým vzhledem a vysokou funkčností. Sestává z masivního jasanového dřeva a stínidla z prémiového matného akrylového skla zajišťující výraznou a rovnoměrnou záři.

Po poklepání na dřevěnou část se spustí sedm rotujících světel v různých barevných odstínech a nebo teplé bílé světlo. Po stisknutí a podržení pak záři můžete dle preferencí ztlumit.

Baterie je napájena pomocí USB-C kabelu.

1 790 Kč

Poslání značky Good&Mojo je jednoduché: vytvářet krásné věci s ohledem na životní prostředí. A podle nás se jim to velice daří! ♥

Věděli jste, že bambus doroste až o 1 metr za pouhý den? To je skvělý zdroj dřeva, ne? Navíc seodřezává se nad zemí, kořeny zůstávají v půdě a tak se rostlina zanedlouho zase šplhá k obloze.

Ach, ta příroda!

A nakonec dobro! Good&Mojo totiž darují 5 % výdělku z každého prodaného svítidla na organizaci WakaWaka. Ta dodává solární osvětlení do zemí, ve kterých elektrika není samozřejmostí. Díky vašemu nákupu si tak na psaní úkolů mohou posvítit děti z Bangladéše, Rwandy nebo z Chile.

3 490 Kč

Černá stolní lampa s kovovým stínidlem (výška 50 cm) Francisca – Kave Home

2 490 Kč

Útulnější ložnice? Není to koberec ani hebké povlečení. I když možná také, ale nezapomeňte na stolní lampu. Bez ní noční stolek působí tak nějak nekompletně.

Stolní lampy od SULION vdechnou vaší ložnici šmrnc a pocit útulna. Stačí jen rozsvítit a nechat kouzlo tohoto světla působit ♥

SULION totiž vyrábí krásné a inspirativní stolní lampy, které vdechnou vašemu interiéru nový život. Právě díky světlům této značky poznáte, co dokáže udělat to správné světlo s vaším domovem.

259 Kč

Osvětlení od německé značky Fischer & Honsel rozhodně nepatří mezi to nenápadné. Svým neotřelým provedením dodá interiéru šmrnc a nápaditost bez větší námahy.

1 790 Kč
Další produkty od výrobce Casa Selección

Bílo-šedá keramická stolní lampa s textilním stínidlem (výška 26 cm) – Casa Selección

549 Kč

Červeno-bílá světelná dekorace s vánočním motivem Santa Claus – Casa Selección

199 Kč

Hnědá světelná dekorace s vánočním motivem Noel – Casa Selección

899 Kč

Vánoční dekorace od španělské značky Casa Selección rozzáří váš domov a dodají mu tu pravou sváteční jiskru.

Poznámka: Tento řetěz je vhodný do interiéru i exteriéru a jeho celková délka je 2 495 cm.

1 190 Kč

Hnědá stolní lampa s textilním stínidlem (výška 33,5 cm) – Casa Selección

699 Kč

Šedá keramická stolní lampa s textilním stínidlem (výška 27,5 cm) – Casa Selección

569 Kč

Bílá bambusová stolní lampa s bambusovým stínidlem (výška 23 cm) – Casa Selección

999 Kč

Bílo-hnědá keramická stolní lampa s textilním stínidlem (výška 24 cm) – Casa Selección

449 Kč