tylustry.cz

LED venkovní svítidlo ø 5,5 cm Pull & Click – LDK Garden

led-venkovni-svitidlo-5-5-cm-pull-click-ldk-garden
Do obchodu »
Značka: LDK Garden
239

LED venkovní svítidlo ø 5,5 cm Pull & Click – LDK Garden

Další produkty z kategorie Venkovní osvětlení

Relaxace s knížkou nebo zahradní oslava s přáteli. K osvětlení této pohody ideálně poslouží přenosná lampička od značky Blomus, která váš večer rozzáří.

Moderním design osvětlení nabízí dvě úrovně intenzity záře, které můžete měnit podle své aktuální nálady.

K nabíjení slouží USB kabel, který je součástí balení. Tento roztomilý kousek po dobití vydrží svítit 8 až 16 hodin a je vhodný pro vnitřní i venkovní použití.

1 800 Kč

Rádi byste své zahradě, terase a balkonu dali trochu toho světla? Porozhlédněte se po svítidlech značky Trio. Jsou přímo určena k venkovnímu použití, takže odolná a rozhodně se nemusíte bát děšťů.

1 689 Kč

Svítidlo Udiya od značky Kave Home přijde vhod nejen při večeru stráveném u napínavého seriálu, ale také u skleničky vína na terase. Intenzitu světla si navíc lze dle preferencí nastavit – na výběr máte rovnou mezi třemi úrovněmi.

Dobré vědět: Svítidlo je dobíjeno pomocí USB kabelu, který je součástí balení.

2 690 Kč

Minimalistické osvětlení rozzáří váš interiér svou jednoduchou elegancí a stane se doplňkem, který nepodléhá žádným trendům. Jeho půvab je jednoduše nadčasový. Díky kvalitní práškované povrchové úpravě kovu si trvale udržuje matný šarm.

Pro dobití stačí světlo jednoduše umístit na nabíjecí základnu a nabít pomocí USB kabelu. Základna, nabíjecí stanice i kabel USB jsou součástí balení. Svítidlo můžete dokonce zavěsit na lanko a vykouzlit tak působivě jiný vzhled. Lanko je také součástí balení.

Lampa vám vydrží svítit 8 až 16 hodin. Je vhodná pro venkovní i vnitřní použití.

Jak může lampa vypadat ve vašem pokoji?

4 225 Kč

Venkovní svítidlo ø 28 cm Bossa – LDK Garden

2 990 Kč

Udělejte si pěkné osvětlení i na zahradě či terase. Na večerní posezení u skleničky či grilovaných pokrmů vám posvítí švédská značka Markslöjd a to tak stylově, že se vám ani nebude chtít dovnitř.

Co je IP?

Tato hodnota u osvětlení určuje zjednodušeně to, jak moc je svítidlo nepropustné pro nečistoty a vodu. První číslo znamená propustnost vůči pevným materiálům jako je například hmyz či kamínky. Druhá cifra značí ochranu proti vodě. Čím je číslo vyšší, tím je ochrana spolehlivější. Svítidla s hodnotou IP se hodí díky odolnosti i do exteriéru.

1 665 Kč

Toto nápadité a výrazné svítidlo od značky Star Trading rozjasní i ten nejvzdálenější kout a vytvoří nezapomenutelnou večerní atmosféru. Je vhodné do exteriéru – můžete jej tak umístit na zahradu, terasu či balkon.

4 190 Kč

Nástěnné venkovní svítidlo (výška 16 cm) Pipe – Markslöjd

2 148 Kč
Další produkty od výrobce LDK Garden

Venkovní svítidlo ø 40 cm Betta – LDK Garden

3 690 Kč

LED venkovní svítidlo ø 5,5 cm Pull & Click – LDK Garden

249 Kč

Venkovní svítidlo ø 28 cm Bossa – LDK Garden

2 990 Kč

LED venkovní svítidlo Gala – LDK Garden

369 Kč

LED venkovní svítidlo ø 5,5 cm Pull & Click – LDK Garden

239 Kč

Venkovní svítidlo ø 40 cm – LDK Garden

2 190 Kč

Venkovní svítidlo Cube – LDK Garden

1 990 Kč

LED venkovní svítidlo ø 5,5 cm Pull & Click – LDK Garden

239 Kč