tylustry.cz

Zelená stolní lampa (výška 60 cm) Lekar – Light & Living

zelena-stolni-lampa-vyska-60-cm-lekar-light-living
Do obchodu »
3 190

Zelená stolní lampa (výška 60 cm) Lekar – Light & Living

Další produkty z kategorie Stolní lampy

Je moderní, minimalistické tvary jí sluší a je velmi praktická. Řeč je o stolní lampě značky it’s about RoMi, která potěší nejednoho vyznavače nadčasově řešeného designu.

O značce:
Světla inspirovaná ruchem velkoměst. To přináší značka it’s about RoMi, která se zrodila v Amsterdamu v roce 1993. Jejími přednostmi jsou minimalistické tvary, kov, beton a dřevo. K tomu všemu velká hrst nápadů a nápadité osvětlení je na světě.

2 990 Kč

Poslání značky Good&Mojo je jednoduché: vytvářet krásné věci s ohledem na životní prostředí. A podle nás se jim to velice daří! ♥

Věděli jste, že bambus doroste až o 1 metr za pouhý den? To je skvělý zdroj dřeva, ne? Navíc seodřezává se nad zemí, kořeny zůstávají v půdě a tak se rostlina zanedlouho zase šplhá k obloze.

Ach, ta příroda!

A nakonec dobro! Good&Mojo totiž darují 5 % výdělku z každého prodaného svítidla na organizaci WakaWaka. Ta dodává solární osvětlení do zemí, ve kterých elektrika není samozřejmostí. Díky vašemu nákupu si tak na psaní úkolů mohou posvítit děti z Bangladéše, Rwandy nebo z Chile.

3 490 Kč

Stolní lampa Hood si bere inspiraci z retra, kterému se vrací na oblíbenosti. Tento kousek má jemné a čisté linie a barvy, které polichotí interiéru a přitom se nestanou nechtěným středem pozornosti.

O značce:
Místo dřeva dáte přednost kovu a daleko víc než sklo vás baví mramor? Celkově vás víc baví nekonvenční materiály a zpracování? Pak jste tu správně. Značka Leitmotiv je totiž skvělou ukázkou scandi a lehce industriálního stylu, ke kterému tyhle materiály jednoznačně patří.

1 490 Kč

Bílá bambusová stolní lampa s bambusovým stínidlem (výška 36 cm) – Casa Selección

1 290 Kč

Krémová stolní lampa (výška 60 cm) Plumeria – Light & Living

4 190 Kč

Tato stolní lampa krásně zapadne do světlých prostorů a skvěle se bude vyjímat v tmavších interiérech. Konstrukce je železná a doplňuje ji skleněné stínidlo. Posviťte si s lampou Cava od Markslöjd.

2 766 Kč

Lampa nekonvenčních tvarů Cuscinikeramické tělo v černé barvě a béžové textilní stínidlo. Pokud je i váš pokoj složený z těchto barev, najde si v něm své místo i tato lampa od značky Markslöjd.

2 766 Kč

Černá stolní lampa (výška 24 cm) Gabriel – Nice Lamps

1 290 Kč
Další produkty od výrobce Light & Living

Černá stolní lampa (výška 26 cm) Adeta – Light & Living

1 790 Kč

Stojací lampa ve zlaté barvě (výška 160 cm) Rakel – Light & Living

4 790 Kč

Černá stolní lampa (výška 56,5 cm) Vancouver – Light & Living

2 290 Kč

Béžová stojací lampa (výška 132 cm) Plumeria – Light & Living

7 490 Kč

Zeleno-černá stolní lampa (výška 51 cm) Monkey – Light & Living

2 990 Kč

Černá stojací lampa (výška 151 cm) Vancouver – Light & Living

3 490 Kč

Černá stolní lampa (výška 34 cm) Suneko – Light & Living

2 290 Kč

Stolní lampa v bronzové barvě (výška 50,5 cm) Rakel – Light & Living

2 790 Kč