tylustry.cz

Zeleno-černá stolní lampa (výška 51 cm) Monkey – Light & Living

zeleno-cerna-stolni-lampa-vyska-51-cm-monkey-light-living
Do obchodu »
2 990

Zeleno-černá stolní lampa (výška 51 cm) Monkey – Light & Living

Další produkty z kategorie Stolní lampy

Nechte se okouzlit mimořádným prémiovým svítidlem značky Gingko, které do vašeho domova vnese kousek noční oblohy. Měsíc svou tajemnou krásou uchvacuje a inspiruje lidstvo již po celá tisíciletí – nyní jej můžete mít prostřednictvím této levitující lampy přímo na svém stole.

Skládá se z čtvercového dřevěného podstavce s ovládacími tlačítky a samotného kulatého těla o průměru 14 cm vyrobeného z polylaktidového vlákna (PLA) prostřednictvím technologie 3D tisku. Tento věrný a texturovaný model vesmírného tělesa levituje díky důmyslné technologii ve vzduchu a otáčí se kolem své osy. V jeho nitru se ukrývá LED zdroj světla, který nabízí možnost nastavení teploty v rozmezí 2700 až 5000 k. Vy si tak dle vlastní preference můžete vybrat jeden ze tří světelných režimů – teple bílý, bílý a teple žlutý.

Nabíjecí adaptér je součástí balení.

Seznamte se s lampou blíže prostřednictvím tohoto videa:

5 990 Kč

Jestli si potrpíte na kvalitní materiály a čistý design, tato svítidla značky Trio jsou pro vás jako stvořená. Vyzkoušejte kombinaci keramiky a tkaniny a nechte nová světla rozsvítit váš interiér.

Značka Trio

Specializuje se na moderní a elegantní osvětlení a využívají přitom kvalitní materiály, jako přírodní dřevo, keramiku či sklo. Vaší domácnosti mohou přinést pestrou škálu svítidel od jednoduše a čistě designovaných, až po ty honosně a netradičně zdobené.

685 Kč

Stolní lampa v bílo-stříbrné barvě (výška 64 cm) Conus – Markslöjd

3 061 Kč

Černá stolní lampa s textilním stínidlem (výška 44 cm) Omar – WOOOD

1 790 Kč

Skandinávský styl okořeněný špetkou chladného industriálu. Šedá stolní lampa značky Leitmotivsi získá vaše srdce a na pracovním stole bude vypadat famózně. Tak si posviťte na práci i na zábavu a vneste do interiéru moderního ducha.

749 Kč

Inspirace skandinávským designem je v případě stojací lampy Reader nepopiratelná, ale vůbec není na škodu. Tvarová čistota, ladný minimalismus i notná dávka robustnosti, která se snoubí v této lampě, okouzlí na první pohled. Na ten druhý vás pak nepochybně zaujme její důmyslnost – má ohybný kloub, který umožňuje manipulaci přesně podle toho, zda ji chcete mít jen jako bodový zdroj světla, nebo preferujete opravdu přímé světlo pro četbu své oblíbené knížky.

3 094 Kč

Nizozemská značka Dutchbone vyrábí nábytek a doplňky z přírodních materiálů, díky kterým je každý kousek originál. K jejich zpracování využívají tradiční často rukodělné techniky. A tak vznikne kombinace, která z těchto produktů vytvoří kousky, které udělají z vašeho interiéru domov v tom pravém slova smyslu ♥

Důkazem je i tato stolní lampa, která se může pochlubit materiálem z pravé kartáčované mosazi, díky které rozzáří váš interiér, i když zrovna nebude svítit.

3 094 Kč

Stolní lampa ve stříbrné barvě (výška 67 cm) Portland – Markslöjd

4 270 Kč
Další produkty od výrobce Light & Living

Černá stolní lampa (výška 34 cm) Suneko – Light & Living

2 290 Kč

Zelená stolní lampa (výška 43 cm) Mayson – Light & Living

4 490 Kč

Zelená stolní lampa (výška 60 cm) Lekar – Light & Living

3 190 Kč

Stolní lampa ve zlaté barvě (výška 43 cm) Magdala – Light & Living

6 990 Kč

Černá stolní lampa (výška 26 cm) Adeta – Light & Living

1 790 Kč

Stolní lampa ve zlaté barvě (výška 40 cm) Sinula – Light & Living

2 790 Kč

Černá stolní lampa (výška 61 cm) Alvaro – Light & Living

3 190 Kč

Stojací lampa v černo-bronzové barvě (výška 150 cm) Lando – Light & Living

6 290 Kč